NAFARROAKO FEDERAZIOKO PILOTA PARTIDUAK:
ARAXES KIROL ELKARTEARENAK:
Etxarri- Aranatz-en, 2014-01-31, ostirala, arratsaldeko 17:30tan jokatu zuten:
2. partidua, benjaminak, 3. maila:
Oiarbide- Mariñelarena (Gure- Pilota) (Etxarri- Aranatzkoak) 18
Xabi Otamendi- Oier Goikoetxea (Araxes) 15
Urroz-en, 2014-01-31, ostirala, arratsaldeko 18:15etan jokatu zuten:
4. partidua, benjaminak, 2. maila:
Agesta- Loiarte (Erreka) (Doneztebekoak) 18
Eneko Rekalde- Igor Garmendia (Araxes) 06
Berriozar-en, 2014-02-01, larunbata, goizeko 10:00etan jokatu zuten:
4. partidua, alebinak, 3. maila:
Goñi- Gallo- Lerga-Arteta (Berriozar) (Berriozarkoak) 04
Manex Saralegi- Ander Mikeo (Araxes) 18
1. partidua, infantilak, 2. maila:
Amezketa- Lasa (Irurtzun) (Irurtzungoak) 05
Julen Saralegi- Jabi Auzmendi (Araxes) 18
Betelu-n. 2014-02-01, larunbata, arratsaldeko 16:30tan jokatu zituzten:
1. partidua, infantilak, 3. maila:
Alejandro Carrillo- Beñat Goikoetxea (Araxes) 12
Altzelai- Zabaleta (Aurrera) (Leitzakoak) 18
2. partidua, infantilak, 3. maila:
Mattin Ezenarro- Aitor Rekalde (Araxes) 09
Díez de Ultzurrun- Zulaika (Buruzgain) (Ultzamakoak) 18
LARRAUN- LEKUNBERRI PILOTA ELKARTEARENAK
Lekunberri-n, 2014-01-28, asteartea, arratsaldeko 17:30tan jokatu zuten:
Iker Ortiz- Oinatz Iriarte (Larraun) 18
Martiarena- Gorostieta (Irurtzun) (Irurtzungoak) 14
Leitza-n, 2014-01-31, ostirala, arratsaldeko 18:00etan jokatu zuten:
Zabaleta- Arozena (Aurrera) (Leitzakoak) 11
Oihan Igoa- Iñaki Galarza (Larraun) 18
Berriozar-en, 2014-02-01, larunbata, goizeko 10:00etan jokatu zuten:
3. partidua, alebinak, 3. maila:
Parrales- Pérez de Cirizar (Berriozar) (Berriozarkoak) 00
Iker Ortiz- Oinatz Iriarte (Larraun) 18
Mutilva Baja-n, 2014-02-01, larunbata, goizeko 10:00etan jokatu zuten:
1. partidua, alebinak, 3. maila:
Mindeguía- Rozas (Arampilota) (Mutilva- Bajakoak) 16
Hodei Ijurko- Aimar Berekoetxea (Larraun) 18
Orkoien-en, 2014-02-01, larunbata, goizeko 12:00tan jokatu zuten:
1. partidua, benjaminak, 2. maila:
Oroz- Etxagüe (Kirol S. Orkoien) (Orkoiengoak) 15
Julen Ezkurdia- Xabier Arrieta (Larraun) 18
Lekunberri-n, 2014-02-01, larunbata, goizeko 11:30tan jokatu zuten:
2. partidua, infantilak, 2. maila:
Araitz Lorente- Jabi Auzmendi (Larraun) 18
Larrañeta- Uriarte (Gazte Berriak) (Ansoaingoak) 04
ARAXES ETA LARRAUN ELKARTEEN ARTEKO PARTIDUA:
Lekunberri-n, 2014-02-01, larunbata, goizeko 11:30tan jokatu zuten:
2. partidua, benjaminak, 3. maila:
Aimar Goldaracena- Intza Garaño (Larraun) 18
Julen Sotil- Iban Buldain (Araxes) 15
No hay comentarios:
Publicar un comentario