NAFARROAKO FEDERAZIOKO PILOTA PARTIDUAK:
ARAXES KIROL ELKARTEARENAK:
Betelu-n, 2014-01-15, asteazkena, arratsaldeko 17:00tan jokatu zituzten:
1. partidua, infantilak, 2. maila:
Julen Saralegi- Joanes Rekalde (Araxes) 10
Mariñelarena- Ganboa (Aldabide) (Arbizukoak) 18
2. partidua, benjaminak, 3. maila:
Julen Sotil- Iban Buldain (Araxes) 18
Xabi Otamendi- Oier Goikoetxea (Araxes) 03
Betelu-n, 2014-01-18, larunbata, goizeko 12:00tan jokatu zuten:
1. partidua, infantilak, 3. maila:
Alejandro Carrillo- Beñat Goikoetxea (Araxes) 18
Mattin Ezenarro- Aitor Rekalde (Araxes) 07
LARRAUN- LEKUNBERRI PILOTA ELKARTEARENAK
Orkoien-en, 2014-01-18, larunbata, goizeko 12:30tan jokatu zuten:
1. partidua, alebinak, 3. maila:
- (Kirol S. Orkoien) (Orkoiengoak) 05
Iker Ortiz- Oinatz Iriarte (Larraun) 18
Lekunberri-n, 2014-01-19, igandea, goizeko 10:30tan jokatu zuten:
3. partidua, infantilak, 3. maila:
Oihan Igoa- Iñaki Galarza (Larraun) 09
Apezetxea- Huici (Umore- Ona) (Goizuetakoak) 18
4. partidua, infantilak, 2. maila:
Araitz Irastorza- Jabi Auzmendi (Larraun) 18
Araña- Astiz (Gure- Pilota) (Etxarri- Aranatzkoak) 13
ARAXES KIROL ELKARTEA ETA LARRAUN- LEKUNBERRI PILOTA ELKARTEAREN ARTEKO PARTIDUAK:
Lekunberri-n, 2014-01-19, igandea, goizeko 10:30tan jokatu zuten:
1. partidua, benjaminak, 2. maila:
Julen Ezkurdia- Xabier Arrieta (Larraun) 15
Eneko Rekalde- Igor Garmendia (Araxes) 18
2. partidua, alebinak, 3. maila:
Hodei Ijurko- Aimar Berekoetxea (Larraun) 18
Manex Saralegi- Ander Mikeo (Araxes) 12
ARAXES KIROL ELKARTEARENAK:
Betelu-n, 2014-01-15, asteazkena, arratsaldeko 17:00tan jokatu zituzten:
1. partidua, infantilak, 2. maila:
Julen Saralegi- Joanes Rekalde (Araxes) 10
Mariñelarena- Ganboa (Aldabide) (Arbizukoak)
2. partidua, benjaminak, 3. maila:
Julen Sotil- Iban Buldain (Araxes)
Xabi Otamendi- Oier Goikoetxea (Araxes) 03
Betelu-n, 2014-01-18, larunbata, goizeko 12:00tan jokatu zuten:
1. partidua, infantilak, 3. maila:
Alejandro Carrillo- Beñat Goikoetxea (Araxes) 18
Mattin Ezenarro- Aitor Rekalde (Araxes) 07
LARRAUN- LEKUNBERRI PILOTA ELKARTEARENAK
Orkoien-en, 2014-01-18, larunbata, goizeko 12:30tan jokatu zuten:
1. partidua, alebinak, 3. maila:
- (Kirol S. Orkoien) (Orkoiengoak) 05
Iker Ortiz- Oinatz Iriarte (Larraun) 18
Lekunberri-n, 2014-01-19, igandea, goizeko 10:30tan jokatu zuten:
3. partidua, infantilak, 3. maila:
Oihan Igoa- Iñaki Galarza (Larraun)
Apezetxea- Huici (Umore- Ona) (Goizuetakoak) 18
4. partidua, infantilak, 2. maila:
Araitz Irastorza- Jabi Auzmendi (Larraun) 18
Araña- Astiz (Gure- Pilota) (Etxarri- Aranatzkoak) 13
ARAXES KIROL ELKARTEA ETA LARRAUN- LEKUNBERRI PILOTA ELKARTEAREN ARTEKO PARTIDUAK:
Lekunberri-n, 2014-01-19, igandea, goizeko 10:30tan jokatu zuten:
1. partidua, benjaminak, 2. maila:
Julen Ezkurdia- Xabier Arrieta (Larraun) 15
Eneko Rekalde- Igor Garmendia (Araxes) 18
2. partidua, alebinak, 3. maila:
Hodei Ijurko- Aimar Berekoetxea (Larraun) 18
Manex Saralegi- Ander Mikeo (Araxes) 12
No hay comentarios:
Publicar un comentario