Se ha producido un error en este gadget.

lunes, 30 de mayo de 2016

martes, 22 de marzo de 2016

SATORZULO FRONTENIS TXAPELKETA
MARTXOAK 26 BETELUKO FRONTOIAN

taldeak
Taldeak:

Araudia/Reglamento:
Pariduak:



LEGOAKO SAILKAPENA





ABSOLUTA MASCULINA                 
1º Jorge Manuel perez  19:13 (Valverde de la Virgen)
2º Antonio Casado 19:37 ( Antsoain)
3º Oscar Primo 20:36 (Lumbier)

ABSOLUTA FEMENINA:
1ª Lourdes Colomo  24:03 (Zizurkil)
2ª Amaia Arrue 26:06 ( Tolosa)
3ª Mari Carmen Olaso 27:01 (Lasarte-Oria)




HARANEKOAK (Araitz-Areso-Betelu-Larraun-Lekunberri):
MASCULINA
-1ºXabier satrustegi Garcia 21:23 (Betelu)
-2º Isaac Alvarez Carpintero 21:59 (Lekunberri)
-3º Mikel de Carlos 22:16 (Lekunberri)

FEMENINA:
-1ª Maialen Ruiz 28:36 ( Lekunberri)
-2ª Arantza Mauleon 29:58 (Larraun )






HAUR LASTERKETA:

BENJAMINAK: 07-08 Jaiotakoak ( 750m)
NESKAK:
1.-Maiane Arretxea 3:55
2.-Nahai Zabaleta 4:24
3.-Yanua Lourido 4:30
MUTILAK:
1.- Ioritz Dorronsoro 3:28
2.-Joar Merino 3:30
3.-Arkaitz Zabaleta 3:40


ALEBINAK: 05-06 jaiotakoak  (1500m)
NESKAK:
1.-Izaro Otegi 8:00
2.-Ilargi Etxarri 8:50
3.-Maider Aldaregia 9:27
MUTILAK:
1.-Hodei Anaut 7:05
2.-Unaz Merino 7:06
3.- Akier Arroki 9:27

INFANTILAK: 03-04 jaiotakoak (2000 metro)
NESKAK:
Ez dago
MUTILAK:
1.-Aimar Garcia 10:40
2.-Julen Ezkurdia 11:05
3.-Juan Rivera 11:10


KADETEAK: 02-01 jaiotakoak ( 4000m)
MUTILAK:
1.- Ander Orabengoa 16:02
2.- Araitz Irastorza 16:16
3.- Unai Perez 16:51                                                         MILESKER GUZTIOI   
NESKAK:                                                                       PARTEHARTZEAGATIK
1.-Idoia Lizarraga 19:18
2.-Amaia Vizente 20:3                              HURRENGO URTEAN HOBETO ETA GEHIAGO!!!

lunes, 25 de enero de 2016

NEGUKO TRINKETE TXAPELKETAREN FINALAK

Larunbatean trinketeko txapelketako finalak izan ziren. Lehendabizi, 3. eta 4. postuak jokatu ziren, Altzo – Oreja eta Isusko – Igorren artean jokatu zena, azken hauek irabazi zutelarik. Eta ondoren, finalean Anartzek eta Karlos Mariñelarenak leitzako Miel eta Kevini irabazi zieten. Hauentzako txapelak eta trofeoak egon ziren.


ARAITZ-BETELUKO KROSAREN SAILKAPENAK:

https://www.kirolprobak.com/competicion_ficha.php?id=1468



ABSOLUTA MASCULINA                 
1º Raul Amatriain Arraiza 25:14 (Zabalza)
2º Sergio Roman Bermejo 25:14 ( Hernani)
3º Aitor Etxebeste Azurmendi 26:15 (Beasain)

ABSOLUTA FEMENINA:
1ª Inma Sainz Valer  31:23 (Iruña)
2ª Rosa Talavera Garcia 31:32 ( Hendaye)
3ª Maialen Muñoz Lope 31:56 (Ibarra)

 VETERANA MASCULINA: mas de 40 años
1º Sergio Roman Bermejo 25:14 ( Hernani)
2º Aitor Etxebeste Azurmendi 26:15 (Beasain)
3ºIker Zurututza Lopetegi 26:32 (Idiazabal)

VETERANA  FEMENINA:
1ª Inma Sainz Valer  31:23 (Iruña)
2ª Rosa Talavera Garcia 31:32 ( Hendaye)
3ª Arantza Perez Larrea 33:21 (Aranguren)
.
Premio al mejor/a del Valle ( de Araitz-Areso-Betelu-Larraun-Lekunberri):
MASCULINA
-1ºXabier satrustegi Garcia 26:37 (Betelu)
-2º Ander Arraztio Saralegi 27:02 (Betelu)
-3º Isaac Alvarez Carpintero 28:24 (Lekunberri)
FEMENINA:
-1ª Maddi SOtil Buldain 33:52 ( Betelu)
-2ª Jone Sarasola Moreno 39:09 ( Araitz)
- 3ª Arantza Mauleon Pena 39:11 ( Larraun)




MILESKER GUZTIOI!!

martes, 29 de diciembre de 2015


HODEI OTEGI GONZALEZ
LEKUNBERRIKO ATLETISMO TALDEAREN PARTAIDE
ESPAINIAKO TXAPELKETARAKO KLASIFIKATU DA.
ZORIONAK HODEI!!!